Eyvan Temsilciliği Yakacak Desteği

Beşir Derneği’nin kış destek kampanyası dolayısıyla yurdun değişik bölgelerindeki destek faaliyetleri devam ediyor. Derneğimiz son olarak Şanlıurfa Eyvandaki ihtiyaç sahibi aileler için yakacak desteğinde bulundu.

 

Beşir Derneği’nin temsilcilikleri ve gönüllüleri aracılığıyla uyguladığı destek çalışmaları devam ediyor. Derneğimizin Eyvan Temsilciliği, Şanlıurfa’daki faaliyetlerde ihtiyaç sahibi ailelere kışı geçirebilmeleri için yakacak desteğinde bulundu. Yakacak desteği alan aileler huzurlu ve mutlu bir şekilde bu kışlarını da geçirebilecekler.

 

Odunlar Kamyonetle Taşındı

Beşir Derneği’nin ihtiyaç sahibi ailelerin kış soğuğundan etkilenmemesi adına yaptığı yakacak desteği çalışması son olarak Şanlıurfa’da gerçekleşti. Beşir Derneği Eyvan Temsilciliği ve gönüllülerinin kapı kapı dolaşarak sağladığı destek çalışmasında ailelere kışı geçirebilecekleri miktarda odun desteği sağlandı. Kamyonetle götürülerek ulaştırılan yakacak destekleri ile ihtiyaç sahibi ailelerin yüzleri güldü.

 

 

Yakacak Desteklerimiz Sürecek

 

Beşir Derneği’nin yurt içinde sürdüğü yakacak destek çalışmaları kış boyunca devam edecek. İhtiyaç sahibi kimselerin yakacaksız kalmaması adına sürdürdüğümüz destek çalışmaları her kış olduğu gibi bu kış birçok ailenin evlerini ısıttı. Bağışçılarımızın katkıları ile ulaştırdığımız yakacak destekleri çalışmalarımızı Beşir Derneği’nin Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarından takip edebilirsiniz.

 

Online Bağış ile Siz de Destek Olabilirsiniz

 

Beşir Derneği’nin temsilcilikleri ve gönüllüleri aracılığıyla kapı kapı dolaşarak sürdürdüğü yakacak desteği çalışmaları kış boyunca sürmeye devam edecek. Beşir Derneği’nin yakacak desteği gibi yurt içi ve yurt dışındaki ihtiyaç sahibi kimselere yönelik bütün faaliyetlerine Beşir Derneği web sitesinde bulunan online bağış üzerinden yapacağınız bağışlar ile sizler de destek olabilirsiniz.

 Bağış Yap

Eyvan Temsilciliği Yakacak Desteği

Bağış | İyiliğe Ortak Ol

EKLE