Beşir Derneği'nde Mevlid Kandili Dolu Dolu Geçti

Beşir Derneği olarak diğer her kandil gününde olduğu gibi Mevlid Kandili’nde de yurdumuzun dört bir tarafında kandil simiti ikramında bulunarak kandilimizi vatandaşlarımız ile beraber dolu dolu geçirmenin mutluluğunu yaşadık. Temsilciliklerimiz ve gönüllülerimizin yoğun gayret ve çabaları ile geçirdiğimiz bu Mevlid Kandili’nde de yaptığımız çalışmalar yeniden büyük beğeni ve takdir topladı.

21 Farklı Bölgede Kandil Simiti Dağıtımı

 

Beşir Derneği’nin Mevlid Kandili vesilesiyle 13 ayrı şehirde ve 21 bölgede gerçekleştirdiği çalışmalarda binlerce kandil simiti belediyeler, hastaneler, emniyet merkezleri ve meydanlar gibi alanlarda belediye ve hastane çalışanları, esnaflar, askerler ve vatandaşlarımıza dağıtıldı. Derneğimizin İstanbul’da Pendik, Sancaktepe,Çekmeköy, Konya Seydişehir , Ağrı , Ankara’da Nallıhan , Gölbaşı ve Kocaeli’nde Körfez , Derince,Gölcük, Bitlis’te Tatvan ve Adilcevaz ,Van , Aksaray , Antalya’da Manavgat ve Muratpaşa , Sakarya , Samsun’da Merkez ve Terme , Giresun , Çorum’da yaptığı kandil simiti dağıtım etkinliği ile kandilin coşku ve neşesi her birlikte yaşandı. Derneğimizin tüm bu yerlerdeki faaliyetleri vatandaşlarımız tarafından da çok büyük beğeni ile karşılandı.

 

Birçok Şehirde Kandil Simiti Dağıtımı

 

Beşir Derneği olarak Mevlid Kandili dolayısıyla yurdumuzun dört bir tarafında yaptığımız çalışmalarda binlerce kutu kandil simiti dağıtımı yaptık. Mevlid Kandili’nin coşku ve heyecanını ülkemizin türlü bölgelerinde yaptığımız faaliyetlerde yeniden tecrübe etmenin mutluluğunu yaşadığımız tüm bu çalışmalarda gönüllülerimiz ve temsilciliklerimiz yoğun ve çaba ile heyecanımızın katlanmasına ve birçok vatandaşımıza ulaşmasına vesile oldular. Diğer tüm kandil günlerinde olduğu gibi Mevlid Kandili dolayısıyla da bizlerin yanında bu coşkunun yaşanmasına vesile olan bütün temsilciliklerimize bir kez daha teşekkür ederiz.

 

Beşir Derneği Kandil Etkinlikleri

 

Derneğimiz, Mevlid Kandili’nde olduğu gibi diğer tüm kandil günlerinde de yaptığı çalışmalar ile örnek olmaya devam ediyor. Doğusu ve batısıyla kandil coşkusunun yaşanması adına çalışmalarına devam eden derneğimiz bu günlerde binlerce kutu kandil simitini esnaflar, kamu görevlileri, güvenlik görevlileri, belediye çalışanları ve diğer tüm halkımız ile paylaşarak kandil günlerinin birlik ve beraberlik çağrısına herkesi davet etmeyi ihmal etmiyor. Derneğimizin kandil günlerine özel olarak yaptığı bu dağıtım çalışmaları kandil günlerimizin her birinde yaşanmaya devam edecek. Beşir Derneği ailesi olarak bu özel günlerin önemini bizlerle paylaşan bütün vatandaşlarımıza bir kez daha teşekkür ederiz.

 Bağış Yap

Beşir Derneği'nde Mevlid Kandili Dolu Dolu Geçti

Bağış | İyiliğe Ortak Ol

EKLE