Kapat

Gaziantep’te Gıda Yardımları Yapıldı

Beşir Derneği Gaziantep Temsilciliği, ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulundu.


Beşir Derneği Türkiye’nin 81 ilinde 250’ye yakın noktada bulunan temsilcilikleriyle durmaksızın çalışıyor. Bağışçılarla ihtiyaç sahipleri arasındaki hayır köprüsünü güçlü bir şekilde kuran Beşir Derneği, Gaziantep’te ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı gerçekleştirdi.

 

Beşir Derneği Gaziantep Temsilcisi Ali Erinmez yaptığı açıklamada, yardımların yıl boyunca devam ettiğini ifade etti. İhtiyaç sahiplerinin yardımına koşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Erinmez, "Bu ay da ilimizde bulunan ihtiyaç sahibi insanların gönüllerini yapmak için gayretlerimizi sürdürdük. Bizler imkânlarımız el verdiğince yardımlar yapmaya çalışıyor, hayrınıza vesile olmak için çalışıyoruz." dedi.

 

Yardım yapma anlayışına yeni bir soluk kazandırarak nitelikli yardım dağıtımını hayata geçiren Beşir Derneği, daha önceden durumlarını tespit ettiği aileleri arayarak ihtiyaç duydukları gıda, giyim, temizlik ve diğer ürünlerin siparişini alıyor. Siparişler doğrultusunda bölge lojistik depolarında hazırlanan yardım malzemeleri, ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine ulaştırıldı.


Fotoğraf Galerisi