Kapat

Filipinler'e Yardımlarımız Devam Ediyor

Beşir Derneğinin Filipinler de ki yardım ekibi, afetten en çok etkilenen bölgelerde gıda, temizlik malzemesi, ev gereçleri ve çocuk bakım ürünlerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için olumsuz hava şartlarına rağmen gayret göstermektedirler.

Filipinler de meydana gelen tayfun nedeniyle binlerce insan hayatını kaybetmiş, yüz binlerce insan açlıkla karşı karşıya kalmıştır. Türkiye, devleti ve STK'ları ile ilk günden itibaren yarım çalışmalarına başlamış ve bizden çok uzak gönüllere sevgi tohumlarını ekmiştir. Vakıf medeniyetinin torunları olan bizlere düşen mağdurun ve mazlumun yanında olmaktır. 

Nerede mahzun ve mahcup bir gönül var ise orada onunla olmak amacıyla faaliyetlerini devam ettiren Beşir Derneğinin Filipinler de ki yardım ekibi, afetten en çok etkilenen bölgelerde gıda, temizlik malzemesi, ev gereçleri ve çocuk bakım ürünlerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için olumsuz hava şartlarına rağmen gayret göstermektedirler. Tanımadıkları insanların yardım etmekteki gayretini gören halkın mutluluğu ve sevinci yüzlerine yansımaktadır. 

Bağışlarınızla yüzler güldürmeye vesile olmak sizin adınıza ülkemiz adına gönül elçiliği yapmaktan büyük sevinç duymaktayız.

Beşir Derneği / Hayrınıza Vesile
Filipinler Yaz 4042'ye gönder 30 TL bağışta bulun.

FİLİPİNLER BAĞIŞ SAYFASI

Tel: 0216 375 4042


Fotoğraf Galerisi