Kapat

Erbaa'da Yardımlar Hız Kesmeden Devam Ediyor

Dünya'da 55 ülkede ve Türkiye'de 242 noktada faaliyet gösteren Beşir Derneği bu yıl “herkes seni bekliyor” sloganıyla yollara düşerek Erbaa'da yeni bir faaliyete imza attı.

   Mahzun ve mahcup kalplerle her fırsatta bir araya gelen onların ihtiyaçlarını karşılayan Beşir Derneği kurdukları iftar sofralarıyla,dağıttıkları kumanyalarla,giydirdikleri çocuklarla gönüller yapmaya devam ediyor.Dünya'da 55 ülkede ve Türkiye'de 242 noktada faaliyet gösteren Beşir Derneği  bu yıl “herkes seni bekliyor” sloganıyla yollara düşerek Erbaa'da yeni bir faaliyete imza attı.

    Beşir Derneği, Ramazan ayı dolayısıyla, Erbaa genelinde tespit ettiği fakir ailelere kumanya dağıtmaya devam ediyor. Yardım faaliyetlerini Ramazan ayı dışındada kesintisiz sürdüren dernek, çeşitli kalemler altında yıl boyunca ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalışıyor.

    Beşir Derneği Erbaa Temsilciliğini yürüten emekli öğretmen Ruzi Cenik, sürdürülen yardım faaliyetlerine katkı sağlamak isteyen vatandaşlara seslenerek, "istediğiniz miktarda temel gıda paketinin sizin yerinize ihtiyaç sahibine ulaşmasını isterseniz temsilciliğimizle iletişime geçmeniz yeterli" dedi.


Fotoğraf Galerisi