Kapat

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin Makamında Ziyaret Edildi

Beşir Derneği Ankara Bölge Müdürü Ömer Bostan ve dernek yetkilileri, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i makamında ziyaret etti.


Beşir Derneği, Türkiye genelinde çeşitli kamu kurumlarına ve kuruluşlara ziyaretler gerçekleştirerek yapmış olduğu insani yardım çalışmalarını anlatıyor ve yapılan yardımların artarak devam etmesi için gayretlerde bulunuyor.  

 

Yapılan bu ziyaretler kapsamında Ankara Bölge Müdürü Ömer Bostan ve dernek yetkilileri, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin'i makamında ziyaret etti. Dernek yetkilileri, Ankara genelinde gıdadan giyime, yakacaktan sağlık yardımına kadar pek çok alanda insani yardım faaliyetlerinin yürütüldüğünü belirtirken, derneğin başta Türkiye olmak üzere farklı coğrafyalarda yürüttüğü yardım çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

 

Ziyaretin oldukça verimli geçtiğini ve bu tür görüşmelerin de yürütülecek yardım faaliyetlerinin koordinasyonu açısından önemli olduğunu ifade eden Bostan, Ankara genelinde yürütülecek yardım çalışmalarına hız kesmeden devam edileceğini belirtti.

 

Gerçekleştirilen ziyaretten ötürü memnun olduğunu dile getiren Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin ise Beşir Derneği’nin çalışmalarını takip ettiğini, ulusal ve uluslararası alanda yapılan insani yardım çalışmalarının Türkiye’nin prestiji açısından büyük önem taşıdığını ifade etti.