Kapat

Edirne'de İftar Sofraları Şenleniyor

Dünyada 55 ülkede ve Türkiye’de 250 temsilciliği ile faaliyetlerine devam eden Beşir Derneği Edirne'de yeni bir faaliyete imza atarak,Edirne'deki ihtiyaç sahibi ailelere iftar saatinde sıcak yemek dağıtımı yaparak hayırlara vesile oldular.

   Beşir Derneği  her sene  olduğu gibi bu Ramazan Ayında da  Türkiye’nin 300 noktasında Ramazan-ı Şerif bereketini yaşatırken,ihtiyaç sahibi ailelere, evlerine sıcak yemek organizasyonu yaparak onların sofralarının bereketlenmesine vesile olmaya devam ediyor.Ayrıca ihtiyaç sahibi ailelerin yuvalarına Ramazan kumanyası götürerek sofraların zenginleşmesine bir nebzede olsun katkı sağlayan ekiplerimiz,iftar sofraları kurarak Ramazan-ı Şerif bereketini gönüllerde yaşatmaya devam ediyor.

    Beşir Derneği Edirne Temsilciliği Ramazan ayı faaliyetleri kapsamında kumanya ve iftarlık sıcak yemek yardımlarını sürdürüyor.  İl ve ilçe merkezinde dağıtımlar devam ediyor.

   ''Bu Ramazan herkes seni  bekliyor’’ sloganıyla 2016 Ramazan çalışmalarına start veren  Beşir Derneği Edirne Temsilciliği il ve ilçe merkezlerinde sosyal incelemeler sonucunda tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere kumanya ve iftarlık sıcak yemek götürüyor. 

    İl temsilcisi Tuğrul İnce, ‘’ Paylaşmanın yoğunlaştığı bu mübarek ayda ihtiyaç sahiplerinin tebessümlerine muhatap olmanın mutluluğunu yaşamanın hazzı tarif edilemez ancak bu  bir aya sıkışan güzelliği diğer aylara da yaymanın gayreti içinde olacağız’’ dedi. 


Fotoğraf Galerisi