Kapat

Düzce Temsilcili'ğinden 300 Aileye Yardım

Dünyada 55 ülkede ve Türkiye’de 250 temsilciliği ile faaliyet gösteren Beşir Derneği, Düzce'de de Ramazan ayı dolayısıyla faaliyetlerine devam ediyor.

    Sadece Türkiye’de yardıma muhtaç kişilere yardım etmekle kalmayan Beşir Derneği, dünyanın bir çok ülkesinde bulunan mazlumlara yardım elini uzatmaya devam ediyor.Bu minvalde çalışmalarına Ramazan Ayı münasebetiyle hız veren ekiplerimiz, çalışmalarının bir yenisi Düzce'de gerçekleştirdi.

     Beşir Derneği Düzce temsilciliği tarafından ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan ayını idrak ettiğimiz bugünlerde,  gıda kumanyası ve kırmızı et dağıtımı yapıldı.Beşir Derneği Düzce Temsilcisi Mustafa Bilim ve basın yayın sorumlusu Ahmet Özdemir birlikte  yaptıkları  açıklamada: “Hayırsever vatandaşlar tarafından bağışlanan kumanyalar ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan ayı girmeden önce dağıtmaya başladık. Yardım paketlerimizi daha önceden belirlenen adreslere arkadaşlarımız tarafından dağıtmaya devam ediyoruz.

     Kendisine yetemeyen, desteğe ve hizmete ihtiyacı olan istismara açık hale gelmiş mahzun ve mahcup gönüllerin müjdeleyicisi ve bunların hamisi olarak hiçbir ayrım yapmadan paylaşmayı erdem haline getirmiş Beşir derneği gönülleri, sosyal adalete ve kardeşliğe destek olmak, hayır işlerinin yardımlaşması için gece, gündüz insanlara  hizmeti  nimet bilmektedir.

     Düzce genelinde şu ana kadar 300 aileye yardım ulaştırdık. Bu kapsamda din kardeşinin ihtiyacını unutmayıp bağışta bulunan tüm hayırseverlerden Allah Teala razı olsun diyoruz “ ifadelerini kullandılar.


Fotoğraf Galerisi