Kapat

Düzce Paylaşım Noktası Yardımları

Beşir Derneği Düzce Paylaşım Noktası’ndan aylık yardımlar yapıldı.


Türkiye’nin 81 ilinde 250’ye yakın temsilciliği aracılığıyla gıdadan giyime, yakacaktan kırtasiyeye varana kadar pek çok kalemde ayni yardımlarda bulunarak gönüller yapmaya gayret eden Beşir Derneği, Paylaşım Noktaları’ndan da aylık yardımları yapmaya devam ediyor.

 

Ekim ayının gelmesiyle birlikte Beşir Derneği Düzce Paylaşım Noktası’nda hareketlilik başladı. İlde ikamet eden kayıtlı ihtiyaç sahibi ailelerin kendilerine tanımlanan puan miktarınca her ay düzenli ayni yardımlar alabildikleri paylaşım noktası, yüzler güldürüyor. Gıda, giyim, temizlik malzemesi, kozmetik ürünleri gibi pek çok yardım malzemesinin reyonlar halinde düzenlenerek ihtiyaç sahiplerine sunulması ve ailelerin kendi ihtiyaçları doğrultusunda yaptıkları tercihler neticesinde yardım yapılmaya devam ediyor.

 

İkamet ettikleri bölgede istedikleri ürünü alıp herhangi bir ücret ödemeden gidebildikleri böyle bir sosyal marketin olmasından duydukları memnuniyeti dile getiren aileler, Beşir Derneği’ne ve hayırsever bağışçılara çok teşekkür etti.


Fotoğraf Galerisi