Kapat

Düzce Paylaşım Noktası Hayırlara Vesile Olmaya Devam Ediyor.

Beşir Derneği, Düzce'de yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere yine Düzce'de bulunan Paylaşım Noktasından Ocak ayı yardımlarını gerçekleştirdi.

Beşir Derneği’nin Türkiye’de ve Suriye’de bulunan toplam kırka yakın paylaşım noktasından her ay düzenli olarak ayni yardım yapılmaya devam ediyor. İhtiyaç sahipleri gıda, giyim, kozmetik ve temizlik ürünleri gibi reyonlara ayrılmış ve tıpkı bir market gibi düzenlenmiş paylaşım noktalarından ihtiyaçlarını giderebiliyorlar. İhtiyaç sahipleri, yapılan sosyal inceleme sonucu kendilerine tanımlanan puanlar miktarınca dilediğini alıp herhangi bir ücret ödemeden gidebiliyor.

 

Bu kapsamda Beşir Derneği Düzce Paylaşım Noktası’ndan ihtiyaç sahiplerine Ocak ayı yardımları yapıldı. Sadece ambalajı açılmamış ürünleri bağış olarak kabul eden Beşir Derneği’nin, Düzce'deki Paylaşım Noktası’nda da söz konusu ürünler ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

 

Düzce'de böyle bir sosyal marketin olmasından duydukları memnuniyeti dile getiren ihtiyaç sahipleri, vesile olan herkese ve Beşir Derneği görevlilerine teşekkür etti.