Kapat

Dumanında İyilik Tüten Yemekler 68 Bin İhtiyaç Sahibine Ulaştı

Bir Kap Bir Kalp projemizle bu Ramazan da Edirne’den Kars’a ülkemizin dört bir yanındaki binlerce iftar sofrasının şenlenmesine vesile olduk.

Bir Kap Bir Kalp projemizle bu Ramazan da Edirne’den Kars’a ülkemizin dört bir yanındaki binlerce iftar sofrasının şenlenmesine vesile olduk.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Bir Kap Bir Kalp projemize hayırseverlerimiz yoğun ilgi gösterdi. Türkiye’nin dört bir yanındaki bağışçılarımız tarafından pişirilen ve dumanında iyilik tüten 68 bin kişilik yemek temsilcilerimize iftara üç saat kala teslim edilerek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Şehr-i Ramazan'ın sonuna kadar başvuruların devam edeceği Bir Kap Bir Kalp projemizle hayırsever bağışçılarımız kendileri için pişirdikleri iftar yemeklerinden ihtiyaç sahipleri ile paylaşmaya devam edebilecek.

Bir Kap Bir Kalp Projesi’ne Nasıl Katılabilirim?

1- Kampanyamıza katılmak için öncelikle www.besir.org.tr web sayfamızdaki “Bir Kap Bir Kalp Bağış Formumuzu” doldurmanız gerekiyor.

2- Başvuru sırasında ihtiyaç sahipleri için Ramazan’ın hangi günlerinde yemek hazırlamak istediğinizi ve hangi yemekleri paylaşacağınızı belirtiyorsunuz.

3- Form gönderme işleminizden sonra ilgili temsilcimiz sizinle temasa geçerek gerekli teyit ve bilgilendirme işlemini gerçekleştiriyor.

4- Ardından başvuru formunda belirtmiş olduğunuz yemekleri, belirttiğiniz günde ve miktarda hazırlayarak temsilcilerimize iftara 3 saat kala teslim ediyorsunuz.

5- Temsilcilerimiz; kendileriyle birlikte getirmiş oldukları sefer tasları ile hazırlamış olduğunuz yemekleri teslim alarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor. Kampanyamıza katılmak ve detaylı bilgi almak için web sitemizin “Bir Kap Bir Kalp Kampanya Sayfası”nı ziyaret edebilir veya 0216 375 40 42’yi arayabilirsiniz.

 

Fotoğraf Galerisi