Kapat

Doğu Türkistanlı Yetimlerle Kahvaltıda Buluştuk

Ülkelerinde ki baskı ve zulümlerden kaçarak Türkiye’ye gelen 35 Doğu Türkistanlı yetim çocuk ile yapılan kahvaltı sonrası Sancaktepe Temsilciliği Paylaşım Noktasında kışlık alışverişlerini yaptılar. Kışlık giyim eşyaları, mont ve bot ihtiyaçlarını alışveriş yapar gibi mağazamızdan temin edilen minik yetimlerin sevinci görülmeye değerdi.

Doğu Türkistanlı Yetimlerle Kahvaltıda Buluştuk

Ülkelerinde ki baskı ve zulümlerden kaçarak Türkiye’ye gelen 35  Doğu Türkistanlı yetim çocuk ile yapılan kahvaltı sonrası Sancaktepe Temsilciliği Paylaşım Noktasında kışlık alışverişlerini yaptılar. Kışlık giyim eşyaları, mont ve bot ihtiyaçlarını alışveriş yapar gibi mağazamızdan temin edilen minik yetimlerin sevinci görülmeye değerdi.

Kahvaltıya Beşir Derneği Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt KURT, Genel Sekreter Fatih SARIYAR, Semerkand Vakfı 10.Merkez Sosyal Birim Sorumlusu Bekir TAŞ , Beşir Derneği 10. Merkez Sorumlusu Abdulhakim Bayram, 5. Merkez Sorumlusu Fatih YILDIZ, Semerakand Vakfı Yenidoğan Vakıf Başkanı Yakup CEBİR ve Heyeti, Temsilcilerimiz ve davetli diğer konuklar katıldı.

Doğu Türkistanlı çocuklar Sultanbeyli Kuran Kursunda hafızlık eğitimi alıyorlar. Beşir Derneği Sancaktepe ve Sultanbeyli Temsilciliğinin organize ettiği etkinlik ve destek yardımları önümüzdeki günlerde de devam edecek.


Fotoğraf Galerisi