Kapat

Diyarbakır’da Yardımlar Devam Ediyor

Beşir Derneği Diyarbakır Temsilciliği daha önceden tespit edilen,aralarında terör mağdurlarınında olduğu 150 aileye gıda kolisi,çocuk bezi,çocuk maması,yetim ailelere ise beyaz eşya vererek gönüllere ulaştılar.

    Beşir Derneği Ramazan Bayramına sayılı günler kala çalışmalarına hız veren ekiplerimiz Yurdun dört bir köşesinde ihtiyaç sahibi ailelere yardımlarına hız kesmeden devam ediyor.Ramazan ayında da yardımlarını devam ettiren Beşir Derneği Diyarbakır Temsilciliği daha önceden  tespit edilen,aralarında terör mağdurlarının da olduğu 150 aileye gıda kolisi,çocuk bezi,çocuk maması,yetim ailelere ise beyaz eşya vererek gönüllere ulaştılar. 

     Beşir Derneği Diyarbakır Temsilcisi Hamza Bakır, yaptığı açıklamada, her ay düzenli olarak 150 aileye gıda yardımında bulunduklarını söyledi.Terör mağduru ailelere 2 bin kumanya dağıttıklarını belirten Bakır, yardımlarının ramazan ayından sonra da devam edeceğini kaydetti.Bakır, konuşmasını şöyle tamamladı:Terör mağduru ailelere gıda kolisi, battaniye, giyim, çocuk bezi, çocuk maması, yetim ailelere ise buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşya temin etmekteyiz. Şu ana kadar 25 ailemize beyaz eşya temin ettik. Yardıma muhtaç ailelerin yüzlerinde bir tebessüm oluşturduk. Bu paylaşım noktasında para değil hayır geçer.'Fotoğraf Galerisi