Kapat

Çorum Osmancık’ta Gıda Kumanyası ve Patates Dağıtımı

Beşir Derneği’nin gıda kumanyası kampanyası dahilinde yaptığı gıda kumanyası dağıtım çalışmaları yurdun birçok yerinde eş zamanlı olarak gerçekleşen çalışmalar ile sürmeye devam ediyor. Derneğimiz son olarak Osmancıktaki faaliyetlerinde ihtiyaç sahibi ailelere gıda kumanyası ve patates dağıtımı yaptı. Beşir Derneği’nin yurt içerisinde sürdürdüğü gıda kumanyası dağıtım faaliyetleri aralıksız devam ediyor. Derneğimizin Çorum Osmancık Temsilciliği şehrimizdeki ihtiyaç sahipleri için yaptığı çalışmalarda ailelere gıda kumanyaları ile birlikte patates dağıtımı yaptı. Gerçekleştirilen bu çalışmalarla ihtiyaç sahibi kimselerin yüzleri güldü.

Çorum Osmancık’ta Gıda Kumanyası ve Patates Dağıtımı

Beşir Derneği’nin gıda kumanyası kampanyası dahilinde yaptığı gıda kumanyası dağıtım çalışmaları yurdun birçok yerinde eş zamanlı olarak gerçekleşen çalışmalar ile sürmeye devam ediyor. Derneğimiz son olarak Osmancıktaki faaliyetlerinde ihtiyaç sahibi ailelere gıda kumanyası ve patates dağıtımı yaptı.

Beşir Derneği’nin yurt içerisinde sürdürdüğü gıda kumanyası dağıtım faaliyetleri aralıksız devam ediyor. Derneğimizin Çorum Osmancık Temsilciliği şehrimizdeki ihtiyaç sahipleri için yaptığı çalışmalarda ailelere gıda kumanyaları ile birlikte patates dağıtımı yaptı. Gerçekleştirilen bu çalışmalarla ihtiyaç sahibi kimselerin yüzleri güldü.

Gıda Kumanyası Desteği Sağlandı

Beşir Derneği’nin Türkiye’nin dört bir tarafındaki il ve ilçe temsilcilikleri ve paylaşım noktaları aracılığı ile ihtiyaç sahibi ailelere gıda kumanyası dağıtımı sürüyor. Derneğimizin düzenli olarak sağladığı gıda dağıtımları ile ihtiyaç sahibi ailelerin sofraları şenleniyor. Son olarak Osmancıkta gerçekleşen faaliyetlerde ihtiyaç sahiplerine gıda kumanyası ve patates dağıtımları yapıldı. Derneğimizin gönüllülerimiz aracılığıyla kapı kapı dolaşarak sağladığı gıda kumanyası dağıtımları aralıksız olarak devam ediyor. İçerisinde temel insani malzemelerin bulunduğu gıda kumanyası dağıtımları ile birlikte ayrıca Beşir Destek Kartı ile de ihtiyaç sahipleri gereksinimlerini Beşir Derneği’nin sağladığı destekler ile görebiliyorlar.

Patates Dağıtımı Yapıldı

Beşir Derneği’nin Osmancık Temsilciliği aracılığıyla bu ilimizde gerçekleştirdiği faaliyetlerinde gıda kumanyası ile birlikte patates dağıtımı da sağlandı. Beşir Derneği’nin Osmancıktaki çalışmalarında gıda kumanyalarına ek olarak patates dağıtımı ihtiyaç sahiplerimize yapıldı.Çuvallarla taşınan patatesler gönüllülerimiz tarafından ailelerin evlerine teslim edildi. Gönüllülerimizin kapı kapı dolaşarak yaptığı bu dağıtımlar özellikle şehir ahalisi tarafından da büyük bir takdir ve beğeni topladı. Derneğimizin Osmancıktaki faaliyetleri önümüzdeki günlerde de devam edecek.

Online Gıda Kumanyası Bağışı

 

Beşir Derneği’nin ülkemizin değişik yerlerinde sürdürdüğü gıda kumanyası dağıtım çalışmalarına yapacağınız bağışlarla sizler de destek verebilirsiniz.  Beşir Derneği web sitesindeki online bağış bölümünde bulunan gıda kumanyası bağışı kısmına tıklayarak bağışlarınızı bizlere ulaştırabilirsiniz. Beşir Derneği gıda kumanyası çalışmalarını sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.


Fotoğraf Galerisi