Kapat

Çorlu Paylaşım Noktası Aralık Yardımlarına Hazır

Beşir Derneği Çorlu Temsilciliği, önceden tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere aylık yardımlarda bulunmaya devam ediyor.


Çorlu’daki ihtiyaç sahibi ailelere her ay düzenli olarak yardımda bulunan Beşir Derneği Çorlu Temsilciliği, Aralık yardımlarına hazır. İhtiyaç sahiplerinin belirlenen limit karşılığında ücret ödemeden dilediğini alıp gidebildiği Paylaşım Noktası’ndan yapılan yardımlar Aralık ayında da yüzler güldürecek.

 

Beşir Derneği’nin Türkiye’nin 81 ilinde ve yüzlerce ilçesinde tespit ettiği yardıma muhtaç aileler, büyük marketlerde alışveriş yapar gibi sosyal markete giriyor ve istediğini tedarik edip ücret ödemeden çıkıyor.

 

Daha fazla aileye yardım ulaştırmak istediklerini dile getiren dernek yetkilileri, hayırsever vatandaşlardan bağışlar beklediklerini, SMS yoluyla kolayca gönderebilecekleri 5 veya 10 liralık yardımlarla da olsa yüzler güldürebileceklerini ifade etti.

 

Sağ elin verdiğini sol elin görmediği bir hayır yapmak isteyenler, Beşir Derneği’ne müracaat ederek bunu gerçekleştirebilir.


Fotoğraf Galerisi