Kapat

''Çocuklar Mutlu Olursa Dünya Mutlu Olur''

Beşir Derneği Kırklareli Temsilciliği daha önceden belirlemiş oldukları ihtiyaç sahibi 50 yetime ve ihtiyaç sahibi çocuğa bayramlık kıyafet yardımında bulunarak hayırlara vesile oldular.

    Kurulduğu günden bu yana 242 temsilcilikte mazlumların yanında olan mahzun ve mahcup insanların ihtiyaçlarını imkanlar dahilinde karşılamaya çalışan gönül erlerimiz Ramazan ayını tüm yurtta yaşamaya yaşatmaya devam ediyor.Beşir Derneği Kırklareli Temsilciliği daha önceden belirlemiş oldukları ihtiyaç sahibi 50 yetime ve ihtiyaç sahibi çocuğa bayramlık kıyafet yardımında bulunarak hayırlara vesile oldular.

     Yapılan bu anlamlı faaliyetle ilgili konuşan Beşir Derneği Kırklareli Temsilcisi Recep Dal  ''Gönüller yapmaya geldik sloganıyla yola çıkan Beşir Derneği Kırklareli Temsilciliği, il merkezinde 5-12 yaş arasında 50 yetim ve ihtiyaç sahibi çocuğa Ramazan Bayramı öncesi kıyafet yardımında bulundu.  Beşir Derneği Kırklareli Temsilcisi Recep Dal, ‘’ çocuklar mutlu olursa dünya mutlu olur’’ diyerek  Kırklareli’nde Beşir Derneğinin faaliyetlerinin hızla artarak devam edeceğini belirtti. Fotoğraf Galerisi