Kapat

Beşir Derneği

Çevreci Öğrencileri, Beşir Derneği Ödüllendirdi

Beşir Derneği Aydın İl Temsilciliği yaptığı program dahilinde Yunus Emre İlk Okulu öğrencilerini çevreye duyarlılıklarından dolayı ödüllendirdi

Çevreci Öğrencileri, Beşir Derneği Ödüllendirdi

Beşir Derneği Aydın İl Temsilciliği yaptığı program dahilinde Yunus Emre İlk Okulu öğrencilerini çevreye duyarlılıklarından dolayı ödüllendirdi.


Beşir Derneği olarak, geleceğin büyük adamları olacak bu çocuklara, gençlere şimdiden yardımcı olmamız gerektiğine inanıyoruz diyen, Beşir Derneği Aydın İl temsilcisi Başkanı Abdülsamet Şık yaptığı açıklamada eğitimin çocuklar üzerindeki önemine değinerek, eğitimin her bireyin hakkı olduğunu dile getirdi. Çocukların eğitimi sayesinde yardımlar sonsuza kadar devam edecektir. Eğitim malzemeleri, sağlık malzemeleri ve çeşitli araç gereçlerle ulaşım dahil her alanda yardım elini uzatmalıyız” dedi.


Dernek bünyesindeki çalışmalarından da söz eden Şık, “Beşir derneği olarak sağlıkta, eğitimde yardımlar yapıp yaraları sarıyoruz. Şimdiye kadar 860 aileye insani yardım elimizi uzattık şimdi ise yurt dışında Somali de büyük bir yardımlaşma kompleksi yapıyoruz. Bu kompleksin de 2015 yılının sonunda açılması planlanıyor” ifadelerini kullandı.


Abdülsamet Şık’ın ardından konuşma yapan okul müdürü Nadir Çoşkun okulun uğradığı büyük değişimden bahsederek Beşir Derneği İl Temsilciğine teşekkürlerini sundu.


Fotoğraf Galerisi