Kapat

Çerkezköy'de Kurban Bayramı Faaliyetleri

Beşir Derneği Çerkezköy Temsilciliği, kurban bayramı yardım çalışmaları kapsamında bayram öncesi bölgedeki ihtiyaç sahiplerine bayramlık, bayramda da kurban eti yardımı gerçekleştirdi.


Türkiye’nin 81 ilinde bulunan 250’ye yakın temsilciliğiyle yıl boyu insani yardım çalışmaları gerçekleştiren Beşir Derneği, kurban ve ramazan bayramı dönemlerinde bu çalışmalarını artırarak sürdürüyor. Beşir Derneği Çerkezköy Temsilciliği de bu kurban döneminde bölgedeki ihtiyaç sahiplerine bayramlık ve kurban eti yardımında bulundu.

 

Daha önce Beşir Derneği’ne yardım başvurusunda bulunan ve düzenli ayni yardımlar alan Çerkezköy’de mukim ihtiyaç sahiplerine bayram öncesi giyim yardımı yapıldı. İhtiyaç sahiplerini tek tek ziyaret ederek bayramlık kıyafet yardımlarını teslim eden temsilci ve gönüllülerimiz, bayramda da kurban eti yardımı gerçekleştirdi.

 

Yapılan yardımlardan duydukları memnuniyeti dile getiren ihtiyaç sahibi aileler, bu hayırlara vesile olan tüm herkese teşekkür ettiklerini ifade etti. Kurulduğu günden bugüne nerede bir mazlum varsa el uzatmaya gayret eden Beşir Derneği, Türkiye’de ve dünyada gönüller yapmaya devam edecek.


Fotoğraf Galerisi