Kapat

Çerkezköy Yardımlarında Hız Kesmiyor

Beşir Derneği Çerkezköy yardımlarıyla mazlumların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Beşir Derneği’ne başvuran ihtiyaç sahipleri gerekli evraklarını tamamladıktan sonra sosyal incelemeyle tespit ediliyor ve ihtiyacın niteliği, miktarı ve süresi belirlendikten sonra yardımlar başlıyor. Tüm Türkiye’de işleyen bu hizmet ağıyla ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşan Beşir Derneği, aylık düzenli yardımların yanı sıra dönem dönem de bağışçılardan gelen ayni yardımları kayıtlı listelere ulaştırıyor.

Önceden tespit edilen ihtiyaç sahibi aileler, aylık düzenli yardımlarını almak için Beşir Derneği paylaşım noktasına veya temsilcilik ofislerine gidiyor. Ancak yardımını almaya gidemeyecek durumda olan ihtiyaç sahiplerinin ise imdadına yine Beşir Derneği yetişiyor ve yardım malzemelerini kapılarına kadar götürüyor.

Bu kapsamda Çerkezköy’de kapı kapı dolaşılarak yardım malzemeleri dağıtımı gerçekleştirildi. Beşir Derneği Çerkezköy Temsilciliği ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere temel gıda malzemelerini dağıttı. Beşir Derneği, başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada gönüller yapmaya ve hayırlara vesile olmaya devam ediyor.