Kapat

Çankırı’dan Kilis’teki Aş Evlerine Uzanan Eller

Çankırı’dan Kilis’teki Aş Evlerine gıda yardımı

Dünya'da 55 ülkede ve Yurtiçinde 242 temsilcilikle insanlığa  hizmet veren Beşir Derneği, gönüller yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda Beşir Derneği Çankırı Temsilciliği, Çankırı Belediyesi ile ortak bir çalışma ile Kilis’te bulunan Aşevlerine ulaştırılmak üzere un, makarna ve kurubaklagil kampanyası başlatıldı.

Çankırı Beşir Derneği Başkanı Salih Özkan yaptığı açıklamalarda devlet ve millet olarak zor günlerden geçiyoruz bugünlerde birlik ver beraberliğimiz her zamankinden daha güçlü ve kuvvetli olması gerekiyor. Çankırı Beşir Derneği olarak devletimizin ve milletimizin her daim yanındayız ve yanında olmaya da devam edeceğiz.

            ÖZKAN  Beşir derneği olarak Çankırımız daki ihtiyaç sahibi olan Çankırılı hemşerilerimize ve Çakırıdaki mülteci  kardeşlerimize kumanya ve et dağıtımı yaptık, her zaman söylediğimiz gibi bizler birer elçi ve köprü  vazifesi gören hizmetkarlarız. Rabbim “bu hizmeti yapmamıza vesile olan ve bizlere ulaştırmamız için bizi vesile kılan herkesten razı olsun” diyerek sözlerine Kilis’teki aş evlerimize ulaştırılmak üzere un, makarna ve kurubaklagil olmak üzere   Çankırı belediyesi ile kampanya başlattıklarını ve bu kampanyaya katkı sağlayacak hayırseverlerin Çankırı Belediyesi Beyaz masaya ulaştırmalarını rica ederek sözlerine son verdi.


Fotoğraf Galerisi