Kapat

Çankırı Beşir Derneğin’ den Anlamlı Ziyaretler

Çankırı Beşir Derneğin’ den Anlamlı Ziyaretler

Çankırı Beşir Derneği ihtiyaç sahibi ailelere Mevlid kandili ve diğer günlerde olduğu gibi Mevlid kandilinde de ihtiyaç sahibi aileleri unutmadılar. İhtiyaç sahibi ailelere giyim, kumanya, yakacak ve kandil olması münasebetiyle hastane ve huzurevine ziyaretlerde bulunarak kandil simidi dağıttı.

Beşir Derneğinin yapmış olduğu yardımlardan mutluluklarını ifade eden ihtiyaç sahibi aileler “Beşir Derneğinden ALLAH razı olsun bizleri hiç unutmuyorlar varlıklarını bizlere hissettirerek bizlerin kimsesiz olmadığımız hissini veriyorlar. Mülteci kardeşlerimiz ise Medine’de olduğu gibi bizlere burada da Ensar Muhacir kardeşliğini yaşattığı için Beşir derneğinden ve Çankırı’daki kardeşlerimizden Allah razı olsun dediler.

Beşir Derneği Çankırı Temsilcisi Salih ÖZKAN “Yapılan bu yardımlarla ihtiyaç sahibi ailelerin sıkıntılarının giderildiği gibi dostlukların ve kardeşliklerin gelişmesine de yardımcı oluyor.”  dedi.

Beşir Derneği ve Semerkand temsilcileri polislerimizi ziyaret ederek taziyede bulundular. Kandil olması münasebetiyle de kandil simidi vererek kandillerini kutladılar. Özkan, sözlerine son vermeden Bu Milleti Yıldırmak korkutmak isteyenler bilsin ki, birliğimiz ve istikbalimiz için daha fazla çalışacağız inşallah. Sözlerine tüm İslam âleminin mevlit kandilini kutluyoruz diyerek son verdi.


Fotoğraf Galerisi