Kapat

Beşir Derneği

Bursa’da 2. Beşir Derneği Gönüllüleri Toplantısı Gerçekleşti

Toplantıda bir araya gelen gönüllülere Beşir Derneği Bursa Temsilcisi Şükrü Mehmet Işık son yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Işık; Paylaşım noktasından ihtiyaç sahiplerine yapılan yardımların her geçen gün arttığını belirtti.

Şükrü Işık; İhtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşıp onların yüzlerini güldürmenin büyük mutluluk olduğunu söyledi. Işık; “Bu mutluluğun kaynağı gönüllülerimizin ve yardımsever insanımızın destekleridir” dedi.

“Paylaşım Noktamız büyüyor”

Işık, ayrıca paylaşım noktasının artan talebe cevap verebilmesi için giyim ve ayakkabı bölümünün ayrılacağını bunun için de paylaşım noktası yanında bulunan ikinci bir yerin kiralanarak tadilat çalışmalarına başlandığını ifade etti.

Kurban çalışmalarının bereketli geçtiğini anlatan Işık, yıl içerisinde gelecek adak, akika veya bağış kurbanlarının da ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını söyledi.

İnsanları sevindirmek fiili duadır

Gönüllüler de yapılan çalışmalardan memnun olduklarını, bir insanı sevindirmenin fiili dua olduğunu belirterek, desteklerinin artarak devam edeceğini beyan ettiler.

Toplantı, karşılıklı istişare ve değerlendirmelerin ardından bir sonraki toplantıda yeniden buluşma temennisiyle son buldu.


Fotoğraf Galerisi