Kapat

Bu Gurur Senin NEVŞEHİR !!!!!!

Beşir Derneği; sosyal inceleme sonucu belirlenen 43 Aile paranın geçmediği markette alışverişlerini yaparak huzurlu bir şekilde evlerine dönmenin sevincini yaşadılar...

     Beşir Derneği; sosyal inceleme sonucu belirlenen 43 aileye, paranın geçmediği markette alışverişlerini yaparak huzurlu bir şekilde evlerine dönmenin sevincini yaşattı.

     Kurulduğu günden bu yana mazlumun yanında olan ve mahcup kalplerin ihtiyaçlarına ulaşan Beşir Derneği gönül erleri Nevşehir Temsilcilik noktasında hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor

     Beşir Derneği’nin yapısı ve çalışmaları hakkında da açıklamalarda bulunan Nevşehir Beşir Derneği Başkanı Taner DÜZGÜN sözlerini özetle şu şekilde tamamladı: “Beşir Derneği, Bakanlar Kurulu kararı ile faaliyetlerini kamu yararına yürüten bir insani yardım kuruluşudur. Ülke genelinde 242 noktada Beşir Derneği’nin temsilciliği bulunmaktadır. Yurt dışında da 55 ülkede faaliyette bulunmaktayız. Hayır sahiplerinin bağışlarını gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için gayret gösteriyoruz. Nevşehirde güzel çalışmalara imza attık ve atmaya devam ediyoruz. Düzenli yardımda bulunduğumuz ailelerimiz var. Tüm bağışçılarımıza insanlık adına şükranlarımı sunuyorum.”
Nevşehir'deki maddi durumu iyi olan hayırseverlerin bu hayır kervanında bulunmalarını bekliyor ; Yardım Edenlerin Rabbim yardımlarını kabul etsin.


Fotoğraf Galerisi