Kapat

‘Bir Damla Su’ İçin Protokol Ziyaretleri

Beşir Derneği’nin ‘Bir Damla Su’ başlığıyla yürüttüğü su kuyusu projesi için 4 ayrı büyükelçiliğe ziyaret gerçekleştirildi.

Beşir Derneği’nin ‘Bir Damla Su’ başlığıyla yürüttüğü su kuyusu projesi için 4 ayrı büyükelçiliğe ziyaret gerçekleştirildi.


Beşir Derneği’nin takdirle karşılanan ve büyük beğeni toplayan su kuyusu projesi ‘Bir Damla Su’ Afrika, Asya ve çeşitli bölgelerde içme suyu bulamayan insanların umudu oluyor. Beşir Derneği, söz konusu projenin daha güçlü ve hızlı bir şekilde ilerlemesi, ihtiyaç sahiplerine bir an önce ulaşılması ve en doğru hizmeti en iyi şekilde gerçekleştirmek adına çeşitli ziyaretler gerçekleştiriyor, protokoller imzalıyor.


Bu kapsamda Beşir Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yard. Doç. Dr. Cevdet Şanlı ve TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz Zambia, Burundi, Somali ve Cibuti büyükelçilerini ziyaret etti. Söz konusu ülkelerde açılacak olan su kuyuları için büyükelçiliklerden destek talep eden Beşir Derneği, Kocaeli’de gerçekleştirilen Geleneksel TÜMSİAD İftarı’na büyükelçileri davet etti.


İftar öncesi valilikte yapılacak olan ‘Su Şurası’nda ‘Bir Damla Su’ projesinin detayları aktarılacak ve davetlilere su kuyusu projesiyle alakalı kapsamlı bilgilendirmeler yapılacak. 


Fotoğraf Galerisi