Kapat

BİR DAMLA BİN UMUT KAN BAĞIŞ KAMPANYASI

Kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır. Bunun için Bir Damla, Bin Umut kampanyası ile yıl boyunca kan bağış kampanyalarını destekleyip farkındalık oluşturmaya gayret edeceğiz.

BİR DAMLA, BİN UMUT

Kan bağış kampanyası.

Dün olduğu gibi bu gün de, milletimiz için hazırız. Türk Kızılay’ının kan bağışı çağrısına yurt genelinde destek veriyoruz.

Bireysel olarak hazır kampanyalara katılarak destek verebilirsiniz. Ayrıca düzenli bağışçı olarak sürekli hayatların kurtulmasına vesile olabilirsiniz.

Beşir Derneği kan bağışı kampanyalarını 2010 yılından itibaren Türk Kızılayı ile ortak bir şekilde yürütmekte, yurt genelinde 200 den fazla noktada 100 bin ünite kan bağışı toplayarak ülkemizin kan ihtiyacına önemli destek sağlamaktadır.

2017 yılı için Kızılay’ımızdan gelen talep üzerine kan bağışı kampanyamızı Temsilcilikleri ve gönüllülerimizle yurt genelinde en yaygın şekilde yapmayı planlıyoruz.

Bir damla, bin umut kampanyasının il ayağı İstanbul olacak. 53 noktada kurulacak kan bağışı noktalarına gönüllülerimizle giderek kan bağışında bulunacağız.

Kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır. Bunun için Bir Damla, Bin Umut kampanyası ile yıl boyunca kan bağış kampanyalarını destekleyip farkındalık oluşturmaya gayret edeceğiz.

Bu kampanyalara tüm halkımızı davet ediyoruz.

Yapacağımız #BirDamlaBinUmut kan bağış kampanyasının tarih ve adreslerini http://kankardesim.org/ adresinden takip edebilirsiniz.

Ayrıca size en yakın organizasyonu kısa mesajla almak isterseniz 15 saniyeden daha kısa sürede, gönüllü bağışçı kaydınızı oluşturarak kan kardeşimiz olabilirsiniz. Şuan sistemde 27 binden fazla gönüllü bağış aktif olarak çalışmalarımıza destek vermektedir.

Haydi geç kalma, erken gel! 


KAN KARDEŞ OLMAK İÇİN TIKLAYINIZFotoğraf Galerisi