Kapat

Beşir, Nevşehir’de İhtiyaç Sahiplerinin Yüzünü Güldürmeyi Sürdürüyor

Beşir Derneği Nevşehir Paylaşım Noktası’ndan ihtiyaç sahiplerine Kasım ayı yardımları teslim edildi.


Beşir Derneği,  geleneklerimizin bize miras olarak bıraktığı sadaka taşı başta olmak üzere diğer yardımlaşma usullerini günümüze uyarlayarak açtığı Paylaşım Noktaları ile ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeyi sürdürüyor. Yardıma muhtaç kimseler  gıda, giyim, kozmetik ve temizlik ürünleri gibi reyonlara ayrılmış ve tıpkı bir market gibi düzenlenmiş yardım mağazalarından herhangi bir ücret ödemeden gereksinimlerini karşılayabiliyorlar.

 

Bu kapsamda Beşir Derneği Nevşehir Paylaşım Noktası’ndan ihtiyaç sahiplerine Kasım ayı yardımları yapıldı. Sadece ambalajı açılmamış ürünleri bağış olarak kabul eden Beşir Derneği’nin, Nevşehir’deki Paylaşım Noktası’nda da söz konusu ürünler ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

 

Nevşehir’deki Paylaşım Noktası’ndan  gıdadan giyime, kozmetik ürünlerinden temizlik ürünlerine kadar bütün ihtiyaçlarını karşılayan aileler, bu hayra vesile olan dernek gönüllülerine ve hayırsever vatandaşlara teşekkürlerini ilettiler.

 

Beşir Derneği,  bağışçılarından aldığı destekle Türkiye’de ve dünyada ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşmaya devam edecek.