Kapat

Beşir Gönüllüleri İftarda buluştu

Beşir Sosyal Yardımlaşma Derneği Çorum Şubesi, iftar yemeği verdi.

Çorum Şube Başkanı Murat Beşikcioğlu ve dernek yöneticilerinin yemek ikramı ve dağıtımı için seferber olduğu iftar sofrası “Gönüller yapmaya geldik” sözünün yankı bulduğu Halil İbrahim Sofrası’na dönüştü.

Düzenledikleri yardım faaliyetleri ve titiz çalışmalarıyla toplumun gönlünü gerçekten fetheden Beşir Derneği, Çorum’da ihtiyaç sahiplerine ulaşmak konusunda yoğun bir çalışma temposu sergiliyor.

Beşir Derneği Çorum Şube Başkanı Murat Beşikcioğlu, daha çok ihtiyaç sahibine ulaşmak ve yokluklarına bir nebze olsun çare üretebilmek için hayır sahiplerinin desteğini beklediklerini ifade etti.

Beşikcioğlu, “Her türlü bağışımız resmi kayıtlar altında gerçekleşirken, yardım sahiplerine ulaştırılan giyim ve gıda başta olmak üzere tüm yardımlar, barkod sistemi ile kayıtlarımızda en küçük ayrıntısına kadar takip edilmektedir. Alan elle veren el arasında köprü olmak için, bu hizmete talip olduk. Dua alıp gönüller yapmaktan başka hiçbir gayesi olmayan Beşir Derneği’nin çalışmalarına hayır sahiplerinin katkısını bekliyoruz.” diyen Beşikcioğlu, Ulukavak Mahallesi Varinli Caddesi Erdoğan Apartmanı No: 75 adresinde bulunan dernek merkezine hayır sahiplerini davet ederek, çalışmalar hakkında bilgi paylaşımından gurur duyacaklarını ifade etti. 


Fotoğraf Galerisi