Kapat

Beşir Derneği’nin Minik Ziyaretçileri

Yurt içi ve yurt dışında hayırseverlerin destekleriyle sürekli büyüyerek faaliyetlerini sürdüren Beşir Derneği’nin önemli ziyaretçileri vardı. Yakacık Bahtiyar Anaokulu 4-5 yaş grubu öğrencileri öğretmenleri ile birlikte Beşir Derneği Genel Merkezi’ni ziyaret ettiler. Minik öğrenciler kendi aralarında “Bir Yetimde Sen Giydir” kampanyası yaparak biriktirdikleri harçlıklarını Beşir Derneği yetkililerine teslim etti.

Öğretmenleri ile birlikte Beşir Derneği Genel Merkezi’ne gelen minik ziyaretçiler, Beşir Derneği’nin dünden bugüne yapmış olduğu sunumu izledi.  Ziyarette konuşan Beşir Derneği İK ve İdari İşler Sorumlusu Murat Açıkgöz ziyaretten dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını belirtti. Açıkgöz; “Küçük bedenlerinde büyük iyilikler yeşerten çocuklarımıza ve onların nezdinden ailelerine, değerli öğretmenlerimize böylesine anlamlı ve duygusal kampanyadan dolayı teşekkür ederiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Yakacık Bahtiyar Anaokulu öğretmenleri ise gördükleri ilgi alaka ve hizmetlerinden ötürü Beşir Derneği yetkililerine teşekkür etti.

Ziyarette minik öğrencilere süt ve meyve suyu gibi ikramlar sunulurken, çeşitli hediyeler de verildi.