Kapat

Beşir Derneği’nden Uşak Valiliği’ne Ziyaret

Beşir Derneği yetkilileri Uşak Valisi Salim Demir’e protokol ziyaretinde bulundu.


Türkiye ve dünya genelinde ihtiyaç sahiplerine yönelik yürüttüğü insani yardım hizmetlerini daha geniş bir alana ulaştırmak ve daha fazla ihtiyaç sahibine yardımlarda bulunmak amacıyla çalışmalarını sürdüren Beşir Derneği, bu kapsamda yurtiçi ve yurtdışında kamu kurum ve kuruluşlarına protokol ziyaretleri gerçekleştirerek yapılan faaliyetleri anlatmaya devam ediyor.

 

Bu çerçevede Beşir Derneği Ege Gölge Müdürü Selman Akçay ve Beşir Derneği Uşak Temsilcisi Muhammer Mıdık, Uşak Valisi Salim Demir’i makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette derneğin başta ülkemiz olmak üzere dünyanın farklı yerlerinde yürüttüğü yardım faaliyetleri hakkında bilgiler verildi. Dernek yetkilileri, Ege bölgesinde Beşir Derneği olarak gıdadan giyime, eğitimden yakacağa varana kadar pek çok alanda ayni ve nakdi olarak yardımlarda bulunduklarını belirtti. Gösterilen misafirperverlikten dolayı memnun olduklarını belirten Akçay, Uşak Valisi Salim Demir’e teşekkürlerini iletti.

 

Uşak Valisi Salim Demir de yapılan ziyaretten memnun kaldığını ve Beşir Derneği gibi kamu yararına çalışan derneklere toplumun her zaman ihtiyacı olduğunu söyledi.