Kapat

Beşir Derneği’nden , Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’a Ziyaret

Beşir Derneği İstanbul Avrupa Yakası Bölge Müdürü Mehmet Akif Bilgin ve beraberindeki heyet, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’ı Makamında Ziyaret Etti

Ulusal ve uluslararası alanda gıda, giyim, sağlık, barınma gibi yardım faaliyetleri yürüten Beşir Derneği, hizmet ağını genişletmek ve daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmak için çeşitli kurum ve kuruluşlarla görüşmeler yapıp protokol ziyaretlerinde bulunuyor.

Bu kapsamda Beşir Derneği İstanbul Avrupa Yakası Bölge Müdürü Mehmet Akif Bilgin ve beraberindeki heyet, Tekirdağ  Valisi Aziz Yıldırım’ı   makamında ziyaret etti.

Beşir Derneği’nin yürüttüğü yardım faaliyetlerini yakından takip ettiğini söyleyen Yıldırım  , Beşir Derneği’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Daha önce görev yaptığı illerde de gerekli desteği vermiş olduklarını ve    bundan sonrada gerekli  desteği vereceklerini  iletip  teşekkür etti.

Beşir Derneği’nin Türkiye’de ve dünyada ‘Gönüller yapmaya geldik’ sloganıyla hayata geçirdiği projeler ve yürüttüğü yardım faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulunduklarını belirten  İstanbul Avrupa Yakası Bölge Müdürü Mehmet Akif Bilgin , yapılan görüşmenin oldukça verimli geçtiğini ifade etti.