Kapat

Beşir Derneği

Beşir Derneği’nden Suriye’ye 25 Tonluk Gıda Yardımı

Türkiye’nin 81 ilinde ihtiyaç sahiplerinin umudu olmayı sürdüren Beşir Derneği, savaş halinde olan komşumuz Suriye’deki mazlum Müslüman kardeşlerimizi de unutmuyor.

Ege Bölgesi’ndeki illerimizde özveriyle çalışan gönüllülerimizin çabaları doğrultusunda Beşir Derneği Ege Bölge Müdürlüğü, savaş mağduru, ihtiyaç sahibi Suriyeli kardeşlerimiz için gıda yardımlarına bir yenisini daha ekledi.

 

 

Hayırsever vatandaşların yardımıyla İzmir’de bulunan Ege Bölge Müdürlüğü Lojistik Deposu’ndan hareket eden 25 tonluk gıda maddesi taşıyan yardım tırı ihtiyaç sahibi, mahzun ve masum Suriyelilere ulaştı.

 

 

Beşir Derneği Ege Bölge Müdürü Osman Ayaz, yardımlarını esirgemeyen hayırseverlere teşekkür ederek, “Beşir Derneği Ege Bölge Müdürlüğü olarak Suriye yardımları çerçevesinde 25 ton gıda malzemesini İzmir’den dualarla uğurladık. Hayırlara vesile olur inşallah. Beşir Derneği olarak ülkemizde olduğu gibi dünyanın herhangi bir yerinde de insani yardıma muhtaç olanlara, yetimlere, gariplere, düşkünlere maddi ve manevi desteklerimizi sürdüreceğiz. Bunun için gece gündüz gayret içindeyiz, Allah’ın (c.c) izniyle de gayret etmeye devam edeceğiz.” dedi.


Fotoğraf Galerisi