Kapat

Beşir Derneği’nden Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’e Ziyaret

Beşir Derneği İstanbul Anadolu Yakası Bölge Müdürlüğünden Sancaktepe Belediyesi’ne ziyaret gerçekleştirildi.


Türkiye’nin 81 ilinde toplam 250 temsilcilikle ve dünyada yaklaşık 55 ülkede insani yardım faaliyetleri yürüterek tüm insanlığa hizmet etmeye gayret eden Beşir Derneği, hizmet ağını genişletmek ve daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşabilmek için çeşitli kurum ve kuruluşlarla görüşmeler yapıp protokoller imzalıyor. Bu kapsamda yapılan ziyaretlere bir yenisini daha ekleyen Beşir Derneği, İstanbul Sancaktepe Belediyesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

 

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’le yapılan görüşmeye Beşir Derneği İstanbul Anadolu Yakası Bölge Müdürü Ömer Bostan ve Beşir Derneği Sancaktepe Temsilcisi Erkan Ünal katıldı. Beşir Derneği’nin Türkiye’de ve dünyada ‘gönüller yapmaya geldik’ sloganıyla hayata geçirdiği projelerin ve eğitimden sağlığa, barınmadan gıdaya, temizlik malzemesinden yakacak yardımına varana kadar pek çok alanda yürütülen insani yardım faaliyetlerinin paylaşıldığı görüşme oldukça verimli geçti.

 

Beşir Derneği’nin faaliyetlerini yakından takip ettiklerini ve belediye olarak destek vermeye hazır olduklarını ifade eden Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Beşir Derneği’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.


Fotoğraf Galerisi