Kapat

Beşir Derneği'nden Rize Valiliği'ne Ziyaret

Beşir Derneği Genel Başkanı Fatih Sarıyar ve dernek yetkilileri, yapılan faaliyetler hakkında bilgilendirme ve yapılabilecek ortak çalışmalar adına Rize Valisi Kemal Çeber'i makamında ziyaret etti.

Beşir Derneği, Türkiye genelinde çeşitli kamu kurumlarına ve kuruluşlara ziyaretler gerçekleştirerek yapmış olduğu insani yardım çalışmalarını anlatıyor ve yapılan yardımların artarak devam etmesi için gayretlerde bulunuyor.  

 

Yapılan bu ziyaretler kapsamında Beşir Derneği Genel Başkanı Fatih Sarıyar ve dernek yetkilileri, Rize Valisi Kemal Çeber'i makamında ziyaret etti. Genel Başkan Sarıyar, Rize genelinde gıdadan giyime, yakacaktan sağlık yardımına kadar pek çok alanda insani yardım faaliyetlerinin yürütüldüğünü belirtirken, derneğin başta Türkiye olmak üzere farklı coğrafyalarda yürüttüğü yardım çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

 

Ziyaretin oldukça verimli geçtiğini ve bu tür görüşmelerin de yürütülecek yardım faaliyetlerinin koordinasyonu açısından önemli olduğunu ifade eden Sarıyar, Rize genelinde yürütülecek yardım çalışmalarına hız kesmeden devam edileceğini belirtti.

 

Gerçekleştirilen ziyaretten ötürü memnun olduğunu dile getiren Rize Valisi Kemal Çeber ise Beşir Derneği’nin çalışmalarını takip ettiğini, ulusal ve uluslararası alanda yapılan insani yardım çalışmalarının Türkiye’nin prestiji açısından büyük önem taşıdığını ifade etti.