Kapat

Beşir Derneği’nden Konya Valiliği’ne Ziyaret

Beşir Derneği Akdeniz Bölge Müdürü Mustafa Şahin ve beraberindekiler, Konya Valisi Yakup Canbolat’ı makamında ziyaret etti.


Beşir Derneği, sunduğu insani yardım hizmetlerini daha geniş bir alana ulaştırmak ve daha fazla ihtiyaç sahibine yardımlarda bulunmak için çeşitli ziyaretlerde bulunarak yapılan faaliyetleri anlatmaya devam ediyor.

 

Nezaket ziyaretleri kapsamında Konya’da temaslarda bulunan Beşir Derneği Akdeniz Bölge Müdürü Mustafa Şahin, Konya Valisi Yakup Canbolat’ı makamında ziyaret etti. Beşir Derneği Selçuklu Temsilcisi Mürsel Ekrem ve Karatay Temsilcisi Nuri Kaya’nın da eşlik ettiği ziyarette derneğin yurtiçindeki ve yurtdışındaki faaliyetleri paylaşıldı. Dernek yetkilileri, Konya il sınırları içerisinde de Beşir Derneği olarak gıdadan giyime, eğitimden yakacağa varana kadar ayni ve nakdi pek çok insani yardım çalışmasına imza atıldığını belirtti. Şahin, gösterilen misafirperverlikten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

 

Konya Valisi Yakup Canbolat da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Beşir Derneği’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini, ulusal ve uluslararası alanda yapılan insani yardım çalışmalarının Türkiye’nin prestiji açısından büyük önem taşıdığını ifade etti.


Fotoğraf Galerisi