Kapat

Beşir Derneği’nden Kilis Valiliği’ne Ziyaret Gerçekleştirildi

Beşir Derneği Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü İlhan Kumhak ve dernek yetkilileri, Kilis Valisi Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti.


Beşir Derneği, sunduğu insani yardım hizmetlerini daha geniş bir alana ulaştırmak ve daha fazla ihtiyaç sahibine yardımlarda bulunmak için çeşitli protokol ziyaretlerinde bulunarak yapılan faaliyetleri anlatmaya devam ediyor.

 

Protokol ziyaretleri kapsamında Kilis’te temaslarda bulunan Beşir Derneği Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü İlhan Kumhak, Kilis Valisi Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti. Beşir Derneği Kilis Temsilcisi M. Ali Bekan’ın da eşlik ettiği ziyarette, derneğin faaliyetleri ve çalışma alanları hakkında bilgiler paylaşıldı. Kilis il sınırları içerisinde de Beşir Derneği olarak gıdadan giyime, eğitimden yakacağa varana kadar ayni ve nakdi pek çok insani yardım çalışmasına imza atıldığını belirten dernek yetkilileri, gösterilen misafirperverlikten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 

Kilis Valisi Recep Soytürk, Beşir Derneği’nin bölgedeki ihtiyaç sahiplerine ve Suriyeli savaş mağduru ailelere yönelik yardım faaliyetlerini takip ettiğini belirtirken, derneğin Suriye Koordinatörlüğü’ne yönelik bir ziyaret planladığını söyledi. Sözlerine, sürdürülen insani yardım çalışmalarının Türkiye’nin prestiji açısından büyük önem taşıdığı şeklinde devam eden Vali Soytürk, gerçekleştirilen bu ziyaretlerin yardım faaliyetlerinin koordinasyonu açısından da çok önemli olduğunun altını çizdi.

 

Protokol ziyaretlerini sürdüren Beşir Derneği, siz hayırsever vatandaşlardan gelecek desteklerle ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşmaya devam edecek.