Kapat

Beşir Derneği’nden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ’ye Makamında Ziyaret

Beşir Derneği Batı Karadeniz Bölge Müdürü Ertuğrul Baygın ve dernek temsilcileri, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi ziyaret etti.


Gönüller yapmaya geldik diyerek Türkiye ve dünya genelinde ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşan Beşir Derneği, protokol ziyaretlerine devam ediyor.


Bu kapsamda Beşir Derneği Batı Karadeniz Bölge Müdürü Ertuğrul Baygın, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret etti. Beşir Derneği Karabük Temsilcisi Saadettin Demir ve Semerkand Vakfı Karabük Sorumlusu Ramazan Kahriman’ın da katıldığı ziyarette derneğin yurtiçi ve yurtdışı yardım faaliyetleri hakkında bilgiler paylaşıldı. Dernek yetkilileri Karadeniz bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine yönelik gıda, giyim ve yakacak yardımı gibi pek çok yardım faaliyeti yürütüldüğünü aktardı.


Beşir Derneği’nin yürüttüğü insani yardım faaliyetlerini yakından takip ettiğini belirten Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.


Beşir Derneği’nin Türkiye ve dünya genelinde yürüttüğü çalışmalar ve hayata geçirdiği projeler hakkında bilgilendirmelerde bulunduklarını belirten Beşir Derneği Batı Karadeniz Bölge Müdürü Ertuğrul Baygın, yapılan görüşmenin oldukça verimli geçtiğini ifade etti.