Kapat

Beşir Derneği’nden İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Ziyaret

Beşir Derneği Ege Bölge Müdürü Selman Akçay ve dernek yetkilileri, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi’ye nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

“Kamu Yararına Çalışır” dernek statüsünde yurtiçi ve yurtdışında ihtiyaç sahiplerine yönelik olarak insani yardım faaliyetleri yürüten Beşir Derneği, kamuoyunu yürütülen yardım faaliyetleri hakkında bilgilendirmek ve daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmak için çeşitli kurum ve kuruluşlara nezaket ziyaretleri gerçekleştiriyor.

 

Bu kapsamda Beşir Derneği Ege Bölge Müdürü Selman Akçay, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi’yi makamında ziyaret etti. Beşir Derneği Karşıyaka Temsilcisi Cesur Gürses ve Buca Temsilcisi Özcan Bayram’ın da katıldığı ziyarette derneğin başta Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerinde yapılan yardım faaliyetleri hakkında bilgiler verildi. Dernek yetkilileri, Ege bölgesinde Beşir Derneği olarak gıdadan giyime, eğitimden yakacağa varana kadar ayni ve nakdi pek çok insani yardım çalışmasına imza atıldığını belirtti. Gösterilen misafirperverlikten dolayı memnun olduklarını belirten Akçay, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi’ye teşekkürlerini iletti.

 

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi de yapılan ziyaretten memnun kaldığını ve Beşir Derneği gibi kamu yararına çalışan derneklere toplumun her zaman ihtiyacı olduğunu söyledi.