Kapat

Beşir Derneği'nden İstanbul Valiliği'ne Ziyaret

Beşir Derneği İstanbul Avrupa Yakası Bölge Müdürü Mehmet Akif Bilgin, İstanbul Vali Yardımcısı Yaşar Akyasanyar'ı makamında ziyaret etti.

Yurt içi ve yurt dışında insani yardım faaliyetlerine aralıksız olarak devam eden Beşir Derneği, gıdadan giyime, yakacak yardımlarından temizlik malzemelerine kadar portföyündeki temel malzemeleri ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıyor. Düzenlediği bu insani yardım organizasyonlarını daha geniş kitlelere duyurmak için çeşitli ziyaretler yapan derneğimiz, bu ziyaretler vesilesiyle yaptığı faaliyetler hakkında bilgiler veriyor, yapılabilecek ortak çalışmalar için karşılıklı görüş alışverişi yapıyor.


Bu doğrultuda Beşir Derneği İstanbul Avrupa Yakası Bölge Müdürü Mehmet Akif Bilgin, yapılan faaliyetler hakkında bilgi vermek ve hayırlı olsun demek adına, göreve yeni atanan İstanbul Vali Yardımcısı Yaşar Akyasan'ı makamında ziyareti etti. Yapılan ziyaret vesilesiyle memnuniyetini dile getiren Vali Yardımcısı Akyasan, Beşir Derneği'nin faaliyetlerini yakından takip ettiğini ve yapılan çalışmaların gayet başarılı olduğunu vurguladı. Son olarak kapılarının Beşir Derneği'ne her zaman açık olduğunu belirten Akyasan, ziyaret dolayısı ile Bölge Müdürümüz Mehmet Akif Bilgin'e teşekkürlerini ifade ettiler.


Beşir Derneği, bağışçılarından ve hayırseverlerinden aldığı destekler ile mahzun ve mahcup gönüllerin yanında olmaya devam edecek...