Kapat

Beşir Derneği’nden Diyarbakır Valiliğine Ziyaret

Beşir Derneği Doğu Anadolu Bölge Müdürü Muhammet Ali Özen ve dernek temsilcileri, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nu makamında ziyaret etti.


Beşir Derneği, sunduğu insani yardım hizmetlerini daha geniş bir alana ulaştırmak ve daha fazla ihtiyaç sahibine yardımda bulunmak amacıyla yurtiçi ve yurtdışında kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik çeşitli protokol ziyaretleri gerçekleştiriyor.

 

Gerçekleştirilen protokol ziyaretleri kapsamında Doğu Anadolu Bölge Müdürü Muhammet Ali Özen ile Sur Temsilcisi Yusuf Birsin ve Kayapınar Temsilcisi Hakan Kıymetli, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nu makamında ziyaret etti. Dernek yetkilileri Diyarbakır’da il genelinde pek çok insani yardım çalışmasına imza atıldığını belirtirken, derneğin ülke ve dünya genelinde yürüttüğü yardım faaliyetleri hakkında da bilgi verdi. Özen, gösterilen misafirperverlikten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

 

Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Beşir Derneği’nin çalışmalarını takip ettiğini, ulusal ve uluslararası alanda yapılan insani yardım çalışmalarının Türkiye’nin prestiji açısından büyük önem taşıdığını ifade etti.