Kapat

Beşir Derneği’nden Balıkesir Valiliği’ne Ziyaret

Beşir Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Cevdet Şanlı, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.


Beşir Derneği, sunduğu insani yardım hizmetlerini daha geniş bir alana ulaştırmak ve daha fazla ihtiyaç sahibine yardımlarda bulunmak için çeşitli ziyaretlerde bulunarak yapılan faaliyetleri anlatmaya devam ediyor.

 

Nezaket ziyaretleri kapsamında Balıkesir’de temaslarda bulunan Beşir Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Cevdet Şanlı, Vali Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti. Beşir Derneği Balıkesir Temsilcisi Üzeyir Şen’in de eşlik ettiği ziyarette derneğin yurtiçindeki ve yurtdışındaki faaliyetleri paylaşıldı. Balıkesir il sınırları içerisinde de Beşir Derneği olarak gıdadan giyime, eğitimden yakacağa varana kadar ayni ve nakdi pek çok insani yardım çalışmasına imza atıldığını belirten dernek yetkilileri Vali Yazıcı’ya hediye takdim etti.

 

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Beşir Derneği’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini, ulusal ve uluslararası alanda yapılan insani yardım çalışmalarının Türkiye’nin prestiji açısından büyük önem taşıdığını ifade etti.


Fotoğraf Galerisi