Kapat

Beşir Derneği’nde Ramazan Bereketi Kumanyalarla Artıyor

Beşir Derneği’nin kumanya yardımları, ihtiyaç sahiplerine Ramazan’ın bereketini yaşatıyor.

Beşir Derneği’nin kumanya yardımları, ihtiyaç sahiplerine Ramazan’ın bereketini yaşatıyor.


Beşir Derneği’nin kumanya yardımları, ihtiyaç sahiplerine Ramazan’ın bereketini yaşatıyor. ‘Bir Kap Bir Kalp’ sıcak yemek projesiyle gönüller fetheden Beşir Derneği, bunun yanı sıra daha pek çok yardım faaliyetini de hayata geçirerek vatandaşların hayrına vesile oluyor.


Yolda kalmışlara iftariyelikler, yetim ve kimsesiz çocuklara bayramlıklar, nakdi iftar bağışları, sadaka, zekât ve fitrelerle Ramazan’ın bolluğunu tüm ihtiyaç sahipleriyle paylaşmakla bahtiyarlık duyan dernek, kumanya yardımlarıyla da her yere iyilik taşıyor.


‘Bu Ramazan Garip Kalmasın’ sloganıyla yola çıkan Beşir Derneği; içerisinde nohut, pirinç, bulgur, salça, reçel, şeker, yağ, çay, tuz, un gibi temel gıda ürünlerinin olduğu kumanya kolileriyle, ailelerin mutfak ihtiyacını karşılamak için yardımda bulunuyor.


Bu kapsamda Bartın, Denizli, Ankara, Yalova, Mersin, Ağrı, Manisa, Bolu, Sakarya ve daha pek çok bölgede kumanya yardımı yapıldı. Ramazan boyunca devam edecek olan yardımlar, mahcup ve mahzun gönüllerin umudu olmaya devam edecek.