Kapat

Beşir Derneği Yürekleri Isıtmaya Devam Ediyor

Beşir Derneği Yapılan sosyal inceleme sonucu belirlenen 33 aileye Ocak ayı yardım dağıtımı yapılarak yüzlerin gülmesine vesile oldu.

Beşir Derneği Yapılan sosyal inceleme sonucu belirlenen 33 ihtiyaç sahibi aileye Ocak ayı içerisinde yardım dağıtımı yapılarak yüzlerin gülmesine vesile oldu.

Beşir Derneği Kurulduğu günden buyana kendisine yetemeyen, desteğe ve hizmete ihtiyacı olan ihtiyaç sahiplerine hiçbir ayrım yapmadan, paylaşmayı erdem haline getirmiş gönüller ile buluşturmak, Sosyal adalete ve kardeşliğe destek olmak. hayır işlerinin yaygınlaşması için gece gündüz çalışmaktadır.

Beşir Derneği Nevşehir Temsilcisi Taner DÜZGÜN:

Beşir Derneğine ihtiyaç sahibi olduğunu belirterek başvuru yapanların sayısı sürekli artmaktadır. Yapılan başvurular titiz bir şekilde incelenerek gerçekten ihtiyaç sahibi olduğuna karar verildikten sonra, ihtiyaç sahipleri her ay düzenli olarak “Paranın geçmediği markette” gönül rahatlığıyla alışverişlerini yapmaktadırlar. DÜZGÜN: Daha fazla aileye yardım ulaştırmak istiyoruz bunun için; Hayırseverlerin “Paranın Geçmedi Markete” yapacağı 5 TL’lik bir yardım ile bir ailenin evinde bir tabak yemeğin pişmesine vesile olacaktır.

Gönüller yapmaya geldik “sloganıyla yola çıkan derneğimiz Hayır sahibinin, ihtiyaç sahibini görmeden ihtiyaç sahibinin de mahzun ve mahcup edilmeden kendi ihtiyaçlarını kendisinin belirleyerek alış veriş yapar gibi desteklenmesini; hayır yapmak isteyenlere dinimizin emrettiği gibi “Sağ elin verdiğini sol elin bilmediği” bir hayır yapmak isteyenlerin bizlere ulaşmasını bekliyoruz dedi.


Fotoğraf Galerisi