Kapat

Beşir Derneği

Beşir Derneği ve TÜMSİAD, Huzurevini Ziyaret Etti

Beşir Derneği Gaziantep Temsilciliği ve Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Gaziantep Şubesi Mevlid Kandili nedeniyle huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

Beşir Derneği ve TÜMSİAD üyeleri huzurevi sakinleri ile kandilleşip, kandil simidi ikramında bulundular.

Beşir Derneği Gaziantep Temsilcisi Mustafa Şen yaptığı açıklamada; “Burada büyüklerimizi kandil münasebetiyle ziyaret ettik, hem onların gönüllerini hem de dualarını aldık. Ayrıca kendilerine kandil simidi ikram ettik” dedi.

TÜMSİAD Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Cuma Çekici, ziyaretin Allah rızası için yapıldığını kaydederek, “Mevlid Kandilimizi, değerli büyüklerimize hatırlatmak, kandillerini kutlamak, kendilerine bir kandil simidi ikram etmek vesilesiyle buradayız” dedi.

 TÜMSİAD Gaziantep Şubesi üyeleri ve Beşir Derneği üyeleri, huzurevi sakinleri ile samimi sohbetler ederek hepsi ile teker teker ilgilendiler. Huzurevi sakinlerinin ziyaretten dolayı bir hayli memnun kaldıkları gözlenirken, huzurevi sakinlerinden Erol Demirci, kendisinin kaleme almış olduğu ”Yunus Emre’nin Aşkına” adlı şiirini TÜMSİAD Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Cuma Çekici’ye hediye etti.


Fotoğraf Galerisi