Kapat

Beşir Derneği ve Semerkand Vakfı, Kahta Kaymakamını Ziyaret Etti

Beşir Derneği Kahta Temsilcisi Mehmet Can ile Semerkand Vakfı Kahta Başkanı Aziz Kılıç, Kahta Kaymakamı Metin Esen’i makamında ziyaret ettiler.

Sosyal adalete ve kardeşliğe destek olan, hayır işlerinin yaygınlaşması için gece gündüz insanlara hizmet etmeyi misyon edinmiş olan Beşir Derneği’nin Ramazan ayı içerisinde düzenlenen etkinlikleri ile diğer çalışmaları hakkında Kaymakam Metin Esen, Mehmet Can ve Aziz Kılıç bilgi alışverişinde bulundular.

“Ayırım yapmadan hizmet ediyoruz”

Ziyaret sırasında Mehmet Can ile Aziz Kılıç yaptıkları açıklamada; “Doğru, düzenli ve çağın gereksinimlerine uygun olarak hizmet vermek ve vatandaşlarımıza daha fazla maddi ve manevi yardımlar yapmak, yardım yaparken de hiçbir din, dil, ırk, sınıf, mezhep farkı gözetmeksizin yardımlarda bulunmak için dernek ve vakıf olarak çalışmalarımıza Ramazan ayı boyunca etkin bir şekilde devam ettik. Üç hafta, her hafta farklı mekânlarda iftar sofraları kuruldu. Bununla beraber birçok mahallede ihtiyaç sahibi ailelere kumanya dağıtımı yapıldı. Sayın Kaymakamımızı bu etkinliklerin devam edeceği hususunda bilgilendirmek istedik” dediler.

“İyi niyetli çalışmalar devam etmeli”

Beşir Derneği Kahta Temsilcisi Mehmet Can ile Semerkand Vakfı Kahta Başkanı Aziz Kılıç’ın ziyaretinden ve yapılan hizmetlerden memnun olan Kahta Kaymakamı Metin Esen, iyi niyetli çalışmalarının başarılı bir şekilde devam etmesini diledi.


Fotoğraf Galerisi