Kapat

Beşir Derneği ve Kızılay Kan Bağış Kampanyaları Devam Ediyor

Beşir Derneği ve Türk Kızılayı tarafından organize edilen kan bağışı kampanyasının 3. Haftası olumsuz hava şartlarına rağmen tamamlandı.

"Gönüller yapmaya geldik" sloganı ile  ülkemizin dört bir yanına insani yardımı ulaştıran Beşir Derneği, bu hizmetlerinin yanında Türk Kızılay’ı  ile birlikte düzenlediği kan bağışı organizasyonları ile ülkemizin kan rezervlerinde yaşanan stok azalmasının önüne geçmektedir. 

 

Bu kapsamda "Bir Damla Bin Umut" diyerek   start verilen kan bağışı kampanyasının 3. Haftasında da  Beşir Derneği gönüllüleri  kan bağış çadırlarını yine boş bırakmadı. Kar yağışı ve olumsuz hava şartlarına rağmen  23-24  Şubat tarihlerinde   Kağıthane , Zeytinburnu, Bahçelievler, Çağlayan, Tekirdağ, Esenyurt, Sultangazi , Hadımköy ve Edirne  lokasyonlarında  yapılan kan bağışı çalışmalarında    toplam  843  ünite kan toplayan Beşir Derneği, yaptığı bu hizmetle ile kan stoklarına destek vermeye devam ediyor.

 

 02-03 Mart  tarihlerinde devam edecek olan  eden kan bağışı organizasyonumuza tüm halkımız ve gönüllülerimiz davetlidir. Etkinlik detaylarına www.kankardesim.org üzerinden ulaşabilirsiniz.