Kapat

Beşir Derneği Turgutlu'da Hayra Doymuyor

Beşir Derneği Turgutlu Temsilciliği yardımlarına Ramazan Ayında da aralıksız devam ediyor.

    Beşir Derneği kurulduğu günden bu yana insanlığın yaralarını sarmaya,ihtiyacı olanın ihtiyacına karşılık vermeye , hizmet etmeyi kendine düstur edinmiş ve bu minvalde hizmeti nimet bilerek  Ramazan ayı öncesinde  ve Ramazan ayında yardımlarına kaldığı yerden devam ediyor. Ramazan ayı öncesi Turgutlu’nun birçok semtinde ihtiyaç sahibi ailelere 1270 parça giyecek,bebekler için yürüteç ve beşikten oluşan yardımınların yanısıra okul öğrencilerinin de yardımına koştu.

    Beşir Derneği Turgutlu şubesi Turgutlu Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin yardımına koştu. 400 parçadan oluşan giyecekleri okul Müdürü Sevim Gökçe’ye teslim edildi. Beşir derneğinin okullarına bu desteğinden dolayı teşekkür eden okul müdürü Gökçe, “Öğrencilerimin yüzünü güldürdünüz Allah sizlerden razı olsun” dedi

     Beşir Derneği Turgutlu Temsilcisi Talip Çelik, “Bizler paylaşımı seven bir topluluğuz. Paylaştıkça bereketimiz artar. İhtiyacı olana her zaman elimizi uzatırız, Beşir Derneği olarak bu güne kadar bir çok güzel işler yaptık, yapmaya devam ediyoruz” dedi.


Fotoğraf Galerisi