Kapat

Beşir Derneği TÜMEXPO Fuarına Katıldı

TÜMSİAD’ın önemli projelerinden TÜMEXPO Genel Ticaret Fuarı ve 1. Uluslararası KOBİ Şurası, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı muhteşem törenle açıldı. TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert’in ev sahipliği yaptığı törende Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Beşir Derneği standını da ziyaret etti.

TÜMSİAD Genel Başkanı Dr. Hasan Sert’in ev sahipliği yaptığı törene Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı İbrahim Çağlar, Beşir Derneği Genel Başkanı Yrd. Doç. Dr. Cevdet Şanlı ve heyeti, üst düzey bürokratlar, Türkiye’den ve dünyadan alanında uzman akademisyenler, sanat dünyasından önemli temsilciler, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda işadamı katıldı.

Fuarda, Beşir Derneği standını ziyaret eden Başbakan Erdoğan, derneğin çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

“Türkiye’nin gelişimi için çalışıyoruz”

TÜMSİAD’ın vizyoner projelerinden TÜMEXPO Genel Ticaret Fuarı ve 1. KOBİ Şurasına ev sahipliği yapan Dr. Hasan Sert; “Biz ülkemize teşekkürümüzü çalışarak, daha çok çalışarak ve katma değer üreterek ediyoruz. Türkiye’nin gelişiminde pay sahibi olabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.