Kapat

Beşir Derneği Tarsus Temsilciliğinden İhtiyaç Sahiplerine Yardım Eli

Türkiye’de ve dünyada gönüller yapmaya geldik diyerek hayırsever bağışçılarının desteğiyle ihtiyaç sahiplerine yardımlarda bulunan Beşir Derneği, yüzler güldürmeye devam ediyor.

Beşir Derneği’ne tüm Türkiye’de bulunan temsilcilikler aracılığıyla veya web sitesi üzerinden online olarak başvuru yapan ihtiyaç sahipleri, gerekli evrakların teslimi ve sosyal inceleme aşamalarının ardından uygun görüldüğü takdirde yardım alabiliyor.

 

Bu kapsamda Mersin'in Tarsus ilçesinde Beşir Derneği sistemine kayıtlı ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı gerçekleştirildi. Her ay düzenli olarak yardım alan Tarsuslu ihtiyaç sahibi aileler, yardımlardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, bölgeye yönelik yardımlarından dolayı Beşir Derneği’ne teşekkür etti.

 

Beşir Derneği Güney Doğu Anadolu Bölge Müdürü İlhan Kumkak, yapılan yardımlarla ilgili yaptığı açıklamada Tarsus'ta her ay ihtiyaç sahibi ailelere siparişler doğrultusunda hazırladıkları yardım malzemelerini teslim ettiklerini ifade etti ve Beşir Derneği olarak bölge halkı için umut olduklarını söyledi.