Kapat

Beşir Derneği Soma'da Öğrencilere Hediyeler Dağıttı

Daha önce maden kazası dolayısı ile Soma’da kazazedelere yardım ederek Soma’lılar tarafından takdirle karşılanan Beşir Derneği Manisa Temsilciliği eğitime destek verdiklerini bu kapsamda yardımların artarak devam edeceğini belirtti.

Türkiye’de 242 temsilciliği olan ve 55 ülkede faaliyet gösteren “ Kamu Yararına Çalışan Dernek” olan  BEŞİR DERNEĞİ Manisa Temsilciliği tarafından  düzenlenen “Eğitime Destek Projesi” kapsamında Manisa ili Soma ilçesinde eğitim gören öğrencilerden  başarılı  91 öğrenciye giyeceklerden hazırlanmış  hediye paketleri  takdim ederek başarılar dilediler.
Daha önce maden kazası dolayısı ile Soma’da kazazedelere yardım  ederek  Soma’lılar tarafından takdirle karşılanan  Beşir  Derneği  Manisa Temsilciliği eğitime destek verdiklerini  bu kapsamda yardımların artarak devam edeceğini belirtti.
Beşir Derneği Manisa Temsilcisi Mustafa Akdoğan Soma Fikri Akay ilköğretim Okulunda eğitim gören başarılı öğrencilere hediye paketlerini teslim etti.
Okul Müdürü Mehmet  Tunay’da  Beşir Derneğinin “Eğitime Destek Projesi”ni beğendiklerini ve bu kapsamda okulunun başarılı öğrencilerinin sevindirilmesi ile kendilerinin de mutlu olduklarını ifade ettiler.
 


Fotoğraf Galerisi