Kapat

Beşir Derneği Silivri’de Hayırlara Vesile

Beşir Derneği Silivri Temsilciliği, ihtiyaç sahiplerine giysi, kurban eti ve gıda yardımında bulundu.


Türkiye’nin 81 ilinde bulunan 250’ye yakın temsilciliğiyle yıl boyu insani yardım çalışmaları gerçekleştiren Beşir Derneği, her yıl olduğu gibi bu yılda Kurban Bayramı döneminde yaptığı kurban eti yardımıyla hayırlara vesile oldu. Kurban bağışlarını yapılan kesim işlemlerinden sonra paketler halinde hazırlayan dernek, gönüllüler ve temsilciler aracılığıyla bu paketleri ailelerin evlerine kadar ulaştırıyor.

 

Yıl boyu yaptığı insani yardım faaliyetlerini Kurban Bayramı döneminde artırarak devam ettiren Beşir Derneği, ülke genelinde zor şartlar altında yaşayan ailelere yönelik yardım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

 

Silivri’deki ihtiyaç sahiplerine Kurban Bayram’ı öncesinde bayramlık giysi yardımında bulunan Beşir Derneği, bayram döneminde gerçekleştirdiği bayramlık kıyafet ve kurban eti yardımı ile çifte bayram sevincine vesile oldu.

 

Bayram sonrası dönemde yardım faaliyetlerine ara vermeden devam eden temsilcilik, Silivri’de yaşayan ihtiyaç sahiplerinin gıda ihtiyacını karşıladı.

 

Kurban bayramı döneminde yapılan yardımlar nedeniyle çok mutlu olduklarını dile getiren ihtiyaç sahibi aileler, daha sonra yapılan gıda yardımı için de ayrıca Beşir Derneği temsilcilerine ve hayırsever bağışçılara teşekkürlerini ilettiler.


Fotoğraf Galerisi